​Технічний паспорт на нерухомість в Києві

Технічний паспорт на нерухомість є обов'язковим документом для будь-якої нерухомості, що знаходиться на території України. Якщо ви мешкаєте в Києві та області, то компанія GlobalBud Ukraine надає послуги з оформлення технічного паспорту БТІ.

Технічний паспорт БТІ містить інформацію про технічний стан об'єкту нерухомості, його площу та інші технічні параметри. Докладншше можете ознайомитись на https://www.gbu.kyiv.ua/tehnicheskij-pasport-bti/ адже цей документ є необхідним для здійснення будь-яких операцій з нерухомістю, таких як купівля-продаж, оренда, реконструкція тощо.

Компанія GlobalBud Ukraine має багаторічний досвід у сфері нерухомості та надає якісні послуги з оформлення технічного паспорту БТІ. Фахівці компанії проводять повне обстеження об'єкту, визначають його технічний стан та складають відповідний документ.

Якщо вам потрібен технічний паспорт на нерухомість в Києві та області, звертайтеся до компанії GlobalBud Ukraine. Наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію та допоможуть оформити документ в короткі терміни.

Апрель 18, 2023 – 15:59

Займатись пілатесом у оздоровчому центрі

Как защитить свою собаку от клещей

Що Україна має святкувати 9 травня

Спортивний клуб "Софія Спорт" на Борщагівці