Як демографічна криза впливає на економіку і яке майбутнє пенсійної системи

Поки активні бойові дії ще тривають, а українці з нетерпінням чекають на весняний контрнаступ, у владних колах активно дискують про плани повоєнної відбудови.

Проте усякі амбітні проєкти потребуватимуть тих, хто буде їх реалізовувати. А сказати, чи буде в Україні достатньо робочої сили після війни, наразі не може ніхто. Ба більше, ніхто ані у владі, ані за кордоном не знає, скільки українців проживає на батьківщині навіть зараз.

Як повномасштабна війна вплинула на демографічну ситуацію в Україні? Скільки українців виїхали за кордон і скільки з них можуть вже ніколи не повернутися додому? І як демографічна ситуація впливає на економіку та пенсійну систему?

Про все це ми говорили з директоркою інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи Еллою Лібановою.

Підтримати купівлю пікапів для передової: https://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/pickup/

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/

Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі:

Хроніки економіки Встигнути за всіма економічними подіями в Україні буває непросто, особливо в умовах, коли українська економіка стала однією з пріоритетних цілей РФ під час великої війни.

Встигати за світовою економікою у таких умовах і зовсім може виявитися завданням "з зірочкою".

Як економіка України переживає найскладніший період у сучасній історії? Що буде з нашими заощадженнями та яке теперішнє та майбутнє очікує на курс гривні? Як війна впливає на економіку світу?

У новому подкасті Економічної правди журналісти Дана Гордійчук та Ярослав Вінокуров спробують відповісти на ці питання, а також у деталях пояснити, як працює економіка країни та світу.

Май 3, 2023 – 14:24

Регіональний сайт новин - міст між місцевими подіями та читачами

Як вибрати лікарню з кваліфікованими фахівцями, на що звертати увагу

Як Польща змінює ставлення до України за великої війни

Аксессуары для бани и сауны: полезные и эстетические предметы